Apple lëshon videon e re muzikore Apple, duke promovuar shumë artistë

Disa orë më parë, Apple ka publikuar një video të re promovuese për Apple Music. Me këtë rast, personazhet kryesore janë artistët. Në një video 38 sekondëshe, shfaqet një numër i madh i kopertinave të albumeve dhe artistëve, të bashkuar me imazhe të fuqishme me vëllim të lartë. Ne shohim në video, kopertinat e artistëve aq të larmishme sa: Sia, FKA Twigs, Kesha, Fleetwood Mac, Ndër të tjera.

Apple sapo prezantoi shiko OS 4.1 me shtimin e Apple Music në Apple Watch. Ky veprim padyshim do të rrisë numrin e pajtimtarëve të Apple Music. Tani e tutje do të jetë e mundur të hyni në të gjithë katalogun e muzikës, pa pasur nevojë të varet nga ora Apple. Një sukses kur jeni në lëvizje, duke bërë disa ushtrime ose thjesht kur largoheni nga pajisja juaj celular.

Edhe kështu, ne shpresojmë të shohim më shumë lajme në shërbimin e Apple, pasi vetë menaxherët e shërbimit streaming kanë deklaruar në më shumë se një rast që ata duan të kryejnë diçka ndryshe nga shërbimet e tjera të transmetimit, të cilën e njohim sot. Ndoshta kjo është mënyra e vetme për të shkurtuar përdoruesit në Spotify, i cili ka më shumë se 60 milion përdorues në të gjithë botën, krahasuar me 30 milion, të paraqitur nga Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Andres Ramirez1 dijo

    Pa dyshim, Apple po bën një punë të jashtëzakonshme në botën e muzikës kryesisht sepse vazhdon të nxjerrë video muzikore dhe të punojë me artistë të mëdhenj në industrinë në të gjithë botën ...