Apple tashmë tregton linjën Eero Mesh WIFI në dyqanin e saj në internet

Eero

Curshtë kurioze të shohim se si Apple tregton produkte nga kompani të tjera në dyqanet e saj fizike dhe në internet. Nga dronët, te printerët. Unë supozoj se është të japësh një shërbim ndaj klientit, dhe nëse je në një Dyqan duke blerë një Mac, për shembull, dhe gjithashtu ke nevojë për një printer, Gjeni kush është duke u kujdesur për ju mund t'jua ofrojë juve.

Apple sapo ka shtuar në listën e saj të produkteve të palëve të treta një linjë pajisjesh për ta bërë atë nënshkruesin e saj të rrjetit Wi-Fi Eero. Për momentin ju mund t'i blini vetëm këto artikuj në internet, por për disa ditë (nuk e dimë sa), kur dyqanet fizike të Apple hapen përsëri, ju mund t'i tregoni një Genius që keni probleme me shtëpinë tuaj Wi-Fi, dhe ju do të shohim se si ju ofron një zgjidhje Eero. Duket mirë.

Eero ka njoftuar në faqen e tij web se një linjë e produkteve të rrjetit Wi-Fi është në dispozicion nga dyqani në internet i Apple. Tani klientët e Apple gjithashtu mund të blejnë produkte Eero në SH.B.A., MB, Gjermani, Kanada, Francë, España dhe Italia.

Nga tani e tutje ne tashmë mund të gjejmë në Apple Store një linjë e plotë e produkteve Eero si p.sh. Router Pro mesh WI-Fi me një çmim 199,95 Euro. Ju gjithashtu mund të blini një recidivist Eero për 109,95 Euro.

Eero gjithashtu thekson në postimin e blogut se ata janë shumë të kënaqur që mund të jenë në Dyqanin Apple, pasi që me siguri do t'u sjellë atyre më shumë klientë. Ky njoftim gjithashtu vjen me pajtueshmërinë e linjës së produkteve të Eero me Apple HomeKit. Përputhshmëria HomeKit do të shërbejë si një trampolinë për zgjerimin e gamës së produkteve të integruar të shtëpive të zgjuara të Eero.

Ajo gjithashtu tregon në shënim se me teknologjinë e saj Truemesh përdoruesit tani do të marrin një lidhje Wi-Fi më të shpejtë dhe më të qëndrueshme për të gjitha pajisjet e lidhura në rrjetin e tyre.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.