Yudonpay azhurnohet që të mund të menaxhoni më lehtë pikët dhe dhuratat tuaja

Yudonpay azhurnohet që të mund të menaxhoni më lehtë pikët dhe dhuratat tuaja

Të gjitha markat dhe kompanitë dëshirojnë të mbajnë klientët e tyre dhe për këtë ata kanë krijuar karta besnikërie me të cilat ju mund të bashkoheni në klubin e dyqanit tuaj të preferuar dhe akses në promovime, oferta, ulje, dhurata dhe, me pak fjalë, të gjitha llojet e përfitimeve ekskluzive. Sidoqoftë, secili klub punon ndryshe nga një tjetër, dhe kur kemi shumë karta besnikërie, përfitimi prej tyre bëhet një odise e vërtetë.

Yudonpay vendos të gjitha kartat tuaja të pikave në rregull, duke shmangur mbajtjen e tyre në portofol dhe duke i bashkuar ata nën një aplikacion të vetëm. Në këtë mënyrë ju nuk do ta harroni kurrë kartën e biznesit në të cilin jeni dhe gjithmonë mund të përfitoni nga promovimet e disponueshme. Përveç kësaj, tani Yudonpay është azhurnuar me shumë përmirësime dhe përfshirjen e një funksioni krejtësisht të ri me të cilin mund të merrni produktet tuaja të dhuratave shumë më lehtë.

Yudonpay, aplikacioni që të nevojitet

Në Spanjë ne dimë shumë për kartat e pikëve. Nuk është për t'u habitur, sipas një studimi të Nielsen, përdorimi mesatar i aplikacioneve të besnikërisë është 25%, mbi mesataren globale prej 23% dhe madje shumë më tepër se mesatarja 18% evropiane. Për më tepër, në vitin 2016, të ardhurat e krijuara ekuivalente me pikat e besnikërisë ishin 6.600 milion euro, që paraqet një rritje prej 15% krahasuar me vitin paraprak. Shtë e qartë se markat po ndajnë gjithnjë e më shumë burime për të nisur oferta për klientët e tyre, megjithatë, vetëm me Yudonpay ju mund të përfitoni nga të gjitha promovimet tuaja.

Portofoli Yudonpay

Yudonpay është aplikacioni që ju nevojitet (shkarkojeni falas) sepse ju, si shumë përdorues të tjerë, keni shumë karta besnikërie që, në shumë raste, nuk i shfrytëzoni. Për ata që nuk e dinë, Yudonpay është një aplikacion i disponueshëm për iPhone që ju lejon unifikoni të gjitha kartat tuaja të besnikërisë dhe mbajini gjithnjë me vete në iPhone tuaj.

Në ditët tona mund të lidhni deri në 171 klube ndër të cilat janë disa aq të njohura sa Meliá, Kiabi, Air Europa, Renfe, American Express, Bodybell, NH, Cinesa, Vips, Druni, Eroski, Fnac, Rakuten, Galp, Game, H&M, Iberia, KIKO, BP, Repsol, Shell, Travel Club dhe shumë më tepër. Në këtë mënyrë ju nuk do të duhet më të kërkoni një kartë në portofolin ose çantën tuaj, thjesht hapni Yudonpay dhe përfitoni nga promovimet e dyqanit ku jeni. Kaq e lehte.

Por tani Yudonpay është edhe më i mirë se më parë sepse me azhurnimin e ri ai përfshin veçorinë treg, një pikë tjetër në favor të saj në mënyrë që të dëshironi ta përdorni atë në çdo kohë.

Tregu i ri Yudonpay ju ndihmon të merrni dhurata dhe promovime

Versioni 2.0 përfshin shumë karakteristika të reja, ndër të cilat mund të nxjerrim në pah karakteristikat dizajn i ri i portofolit për kartat e pikave të shtuara, opsioni i ri i karta të preferuara që ju lejon të vendosni në pozicionin e parë ato karta që përdorni më shumë, një dizajn të ri dhe një përdorim më të madh të regjistrimit fillestar dhe / ose ekranit të hyrjes, shtyni njoftimet falë të cilave nuk do të humbni asnjë promovim të disponueshëm në dyqanet tuaja të zakonshme dhe tregun, risinë e madhe të Yudonpay, një arratisje që tregon të gjitha promovimet dhe produktet që mund të merrni bazuar në klubet që keni shtuar në aplikacion.

Tregu Yudonpay

Tani e tutje nuk do të keni më nevojë të kontrolloni pikat që keni, ato që ju mungojnë për të marrë dhuratën që dëshironi ... Tani procesi funksionon në të kundërt për t'ju bërë më të lehtë: së pari ju shënoni produktin që dëshironi, dhe pastaj grumbulloni pikë derisa ta merrni. Kaq e lehte.

Lëreni si të kaluarën atë që të mbusheni me dhjetra karta dhe shkoni te komoditeti dhe përfitimet e Yudonpay, një aplikacion për iPhone që es krejtësisht falas dhe me të cilat ju mund të përfitoni nga të gjitha përfitimet e disponueshme për ju.

Ah! Dhe nëse ndonjë nga klubet tuaja nuk është në aplikim, ju mund të kërkoni përfshirjen e tyre në një mënyrë të thjeshtë dhe shumë të shpejtë.

Kartat e Besnikërisë Yudonpay (Lidhja e AppStore)
Kartat e Besnikërisë Yudonpayfalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.