Photo Editor Movavi i disponueshëm vetëm për 1 euro

Kur bëhet fjalë për redaktimin e imazheve tona, ne kemi në dispozicion një numër të madh aplikacionesh si në App Store Mac ashtu edhe jashtë tij. Nëse jemi nga ata përdorues që instalojnë vetëm aplikacione të disponueshme në Mac App Store, ne kemi në dispozicion Photo Editor Movavi, një redaktues i thjeshtë fotografish me të cilin mund të përmirësojmë kapjet tona.

Në më shumë se një rast, me siguri ju keni realizuar një fotografi në të cilën shfaqet një artikull që duhet të jetë aty, por që e kemi vërejtur kur jemi duke rishikuar fotot. Në atë kohë, përveç mallkimit në një numër të madh rastesh, ne mund të përdorim Photo Editor Movavi, një redaktues fotografish që gjithashtu na lejon të fshijmë objekte të padëshiruara nga imazhet.

Por përveç kësaj, kjo gjithashtu na lejon hiqni sfondin nga fotot t'i zëvendësojmë me lehtësi me të tjerët që duam. Kjo gjithashtu na lejon të bëjmë redaktime themelore të tilla si modifikimi i tonit, ngopjes, kontrastit, aplikimit të filtrave dhe shtimit të pikave të ujit dhe tekstit ...

Karakteristikat kryesore të Photo Editor Movavi

 • Prisni, rrotulloni ose ndryshoni madhësinë e tyre.
 • Rregulloni manualisht ngjyrën, ngopjen, temperaturën e ngjyrës dhe më shumë nga imazhet tuaja.
 • Drejtoni imazhin me horizont automatikisht ose manualisht.
 • Fshini automatikisht objektet.
 • Pritini objektet nga sfondi dhe zëvendësojini ato me imazhe të tjera.
 • Aplikoni filtra, shtoni tekste dhe filigranë.
 • Mundësia e eksportimit të imazheve në formatin BMP, DPX, JPEG, PBM, PCX, PGM, PNG, PPM, TGA, TIFF, XBM.

Çmimi i zakonshëm i Photo Editor Movavi në Mac App Store është 16,99 euro, një çmim që ulet përkohësisht në vetëm 1,09 euro. Promovimi për të marrë këtë aplikacion për pak më shumë se një euro përfundon nesër, prandaj mos u mendoni dy herë para se të përfitoni nga kjo ofertë nëse funksionet e ofruara nga kjo kërkesë janë të dobishme për ju.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.