Erika Clarke dhe Collen Grogan bashkohen me Apple për të përforcuar përmbajtjen në të ardhmen

Erika Clarke & Colleen Grogan

Erika Clarke dhe Collen Grogan

Muaj para njoftimit zyrtar të Apple TV +, zyrat e Apple tashmë kishin një sasi të madhe të përmbajtjes së shkruar dhe të pashkruar, si në formatin dokumentar ashtu edhe në seritë. Shndërrimi i teksteve në skenare nuk është një detyrë që të gjithë mund ta bëjnë. Për përforconi atë pjesë në Apple TV +, Apple ka nënshkruar dy persona të rinj me përvojë të madhe në këtë fushë.

Ne po flasim për Erika Clarke dhe Collen Grogan, sipas djemve të Afati i fundit. Të dy gratë janë rezervuar për të përforcuar përmbajtjen e pashkruar për projektet e ardhshme. Të dy gratë do të raportojnë tek Molly Thompson, e cila u bashkua me Apple TV + në 2019.

Erika Clarke, ka qenë një producente ekzekutive në Spotify Studios, ku ajo bashkë-drejtoi divizionin e podcast studio të kompanisë suedeze. Para se të kalonte Spotify, ai ishte në MTV për 10 vjet duke bashkëpunuar në seri Cribs. U bashkua me ekipin e Apple janarin e kaluar dhe do të banojë në Los Angeles, California.

Collen Grogan, ishte më parë në Lifetime si Zëvendës President duke punuar në përmbajtje të pashkruar si p.sh. Vjen në shtëpi, Sillni atë dhe të tjerët. Ajo ishte gjithashtu nënkryetare e zhvillimit për Hot Snakes Media, kompania e prodhimit të serialit. Thyerja e Amishëve. Ai u bashkua me radhët e Apple në shtator të vitit të kaluar. Vendbanimi juaj do të jetë New York City.

Për momentin nuk e dimë në cilin lloj të përmbajtjes do të përqendroni përpjekjet tuajaPor sigurisht që do të lejojë që shërbimi video streaming i Apple të vazhdojë të rritet. Deri më tani, Ted Lasso ka qenë seriali më i suksesshëm në historinë e shkurtër të Apple TV +, një serial që ka fituar pothuajse çdo nominim që ka marrë që nga fillimi i vitit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.