Binjakët: Gjetësi i Dublikatës, falas për një kohë të kufizuar

Binjakët

Sot ne gjejmë aplikacionin Binjakët në Mac App Store falas për një kohë të kufizuar, ky është një mjet që me siguri mund të na ndihmojë kur hard disku ynë është ose fillon të jetë i mbushur me informacion dhe ne duam të pastrojmë duke hequr disa skedarë nga ajo për të rimarr ca hapësirë.

Të gjitha llojet e skedarëve ruhen në diskun tonë, duke filluar nga muzika te bibliotekat tona iTunes, përmes fotove, videove, aplikacioneve, etj. gjëra të tjera. Binjakët kujdesen pikërisht për këtë, aplikimin e zhvilluesit të njohur MacPaw.Inc hiqni të gjitha skedarët dublikatë për ne që i gjeni në kapetat tona.  binjakët-1

Me një ndërfaqe vërtet të rregullt (si shumica e aplikacioneve MacPaw) dhe gjithashtu me një përdorim vërtet të thjeshtë, ky aplikacion meriton një hapësirë ​​të vogël në Mac-in tonë dhe më shumë sot sesa Nuk do të na kushtojë 8,99 euro e zakonshme. Siç thotë vetë reklamimi i aplikacionit:

Pse të humbni hapësirë ​​për gjërat që tashmë i keni? Binjakët do të gjejnë shpejt kopjime në Mac tuaj dhe do t'ju ndihmojnë t'i hiqni ato. Kjo detyrë rutinë tani është e lehtë dhe argëtuese me Binjakët!

Mos vononi shumë për të shkarkuar sepse është e mundur që kjo ofertë të zgjasë vetëm për sot, siç tregohet në Mac App Store: "Oferta Cyber ​​Monday * Merr Binjakët FALAS!"

Ka madhësi 16 MB, gjuha e aplikacionit është në dispozicion në Spanjisht dhe është plotësisht në përputhje me OS X 10.7 ose më i lartë.

 

Më shumë informacion - Tahoe Blue, aplikacioni që na ofron pamje të bukur të liqenit


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.