Hala, rimorkio zyrtare për Apple TV + Spanjë

Hala

Apple TV + është padyshim një mundësi e mirë për të kaluar këto orë të izolimit dhe kjo është e njohur mirë në kompaninë Cupertino. Në këtë rast ne kemi Rimorkio zyrtare Hala, një film që është në dispozicion për një kohë të gjatë në shërbimin video streaming të Apple dhe që tani reklamohet gjithashtu në kanalin e tij zyrtar në YouTube në vendin tonë. Pa dyshim që është një nga këta filma dramë që duhet ta shohim pasi ofron një vizion të vërtetë të një gruaje të re muslimane në një moshë të komplikuar dhe me një seri ngjarjesh që e bëjnë atë më të komplikuar.

Kjo është rimorkio e re lëshuar nga djemtë e Cupertino për filmin popullor:

Filmi Hala, me protagonist Geraldine Viswanathan, na ofron historinë e një gruaje të re që është krenaria dhe gëzimi i babait të saj. Me një dhuratë për studime dhe një përgjegjësi të madhe, jeta e saj është në gjysmë të rrugës midis zgjerimit të jetës së saj shoqërore si një adoleshente në Çikago dhe punës së saj përballë emigrantëve pakistanezë që kërkojnë ndihmën e saj. Si çdo adoleshent, Hala fillon të përjetojë një nxitje të fuqishme seksuale që përforcohet pas takimit me Jesse, një shoqe klase që ndan pasionin e saj për skateboard dhe poezi. Sidoqoftë, Babai i Hala ka plane të tjera për të, dhe planifikon të martohet me të sipas traditave kulturore të familjes. Ndërsa e reja fillon të sfidojë autoritetin e prindërve të saj, marrëdhënia e tyre vuan, duke provuar dëshirën e Hala për të qenë plotësisht e lirë dhe moderne. (FILMAFFINITY)


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)