Nëse ju pëlqejnë simulatorët e kamionëve, do të kënaqeni me Truck Simulator Europe 2 Premium

Ardhja e verës do të thotë që disa mund të shijojnë më shumë kohë të lirë dhe në këtë rast, çfarë mënyrë më e mirë sesa të luani disa lojëra të lojës që ju pëlqen në Mac-un tuaj. Truck Simulator Europe 2 Premium, sapo ka mbërritur në dyqanin e aplikacioneve Mac duke shtuar në listën e lojërave të ngjashme që na lejojnë të shijojmë simulimin e kamionit.

Me Truck Simulator Europe 2 Premium, ne do të futemi në këpucët e një shoferi kamioni që vozit deri në 13 kamionë dhe 20 ngarkesa të ndryshme. Në këtë lojë që sapo ka mbërritur në Mac App Store ne do të kënaqemi me orë të tëra falë më shumë se 133 misione transporti që na ofron, përveç nga zhvilluesi, ata paralajmërojnë se do të jenë më shumë në të ardhmen falë azhurnimeve.

Puna jonë përbëhet nga udhëtoni nëpër qytete të mëdha në Evropë shpërndarjen e mallrave dhe ne madje mund të shijojmë një mënyrë në internet për të konkurruar me përdoruesit e tjerë të cilët gjithashtu kanë këtë version të lojës.

Disa nga Karakteristikat kryesore për Truck Simulator Europe 2 Premium janë:

 • Harta e Evropës duke përfshirë të gjitha qytetet kryesore
 • Fizikë shumë realiste e automjeteve
 • Inteligjenca Artificiale e makinave në rrugë u përmirësua
 • Shenja të hollësishme rrugore, kufijtë e shpejtësisë së rrugëve reale
 • Sistemi GPS për të na drejtuar dhe paralajmëruar rreth kufijve të shpejtësisë dhe trafikut rrugor
 • Kamera brenda dhe jashtë kabinës
 • 8 Kushtet e motit, sistemi i ditës dhe natës dhe zgjedhësi i datave

Në këtë rast, loja ka një çmim prej 10,99 euro. E vetmja kërkesë për të luajtur është të keni të instaluar macOS 10.6.6 ose më i lartë dhe gjuha e lojës është anglishtja.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.