Koha e transportit për AirTags zvogëlohet por është akoma e gjatë

AirTags

Një nga lajmet që do të shkaktojë trazira jashtë nisjes së AirTags të Apple është se megjithëse të gjithë e dinin se këto pajisje do të mbërrinin nga një ditë në tjetrën, lançimi i tyre ishte me të vërtetë spektakolar dhe shkaktoi ose më mirë ngriti shumë interes tek përdoruesit Përdoruesit e Apple. Ky interes u përkthye në blerje masive të asaj që është këta lokalizues të hershëm të mollëve dhe në të njëjtën kohë shkaktoi një vonesë të konsiderueshme në transportin detar, duke arritur kohë vërtet të ekzagjeruara.

Edhe pse këto kohë transporti po shkurtohen ndjeshëm nga Apple, Dërgesat e AirTags janë akoma të ngadalta në krahasim me pjesën tjetër të produkteve që kemi në katalogun e pajisjeve të firmës.

Grumbullimi i pajisjeve në dyqanet e Apple është i menjëhershëm, domethënë, ata kanë stok produktesh siç tregohet në faqen e tyre të internetit, por kur do ta bëni atë? porosia për dërgimin e kësaj vonohet deri në javën e fundit të qershorit, të paktën ndërsa jemi duke e shkruar këtë artikull pasi që kjo periudhë e dorëzimit mund të ndryshojë në orë.

Gjithmonë varet nga përdoruesit pasi që sipas kërkesës ka pak a shumë këtë por në këtë rast Apple AirTags kanë pësuar vonesa që nga fillimi dhe tani nuk mund të themi se është një produkt i rikuperuar nga këto vonesa, përkundrazi vazhdon të zvogëlojë kohën e transportit por pa u bërë Apple i zakonshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.