Krijoni karta biznesi origjinale lehtësisht me Karta Biznesi GN

Modelet e Kartave të Biznesit

Kartat e biznesit janë një element jashtëzakonisht i rëndësishëm për imazhin e korporatës së një kompanie apo profesionisti. Një gjest i thjeshtë ju lejon të zgjeroni rrjetin e kontakteve, klientëve, furnitorëve dhe për këtë arsye, dizajni dhe kujdesi që merren gjatë përgatitjes së kartave të biznesit është thelbësor.

"Kartat e Biznesit GN për Faqet" nuk është një aplikacion i thjeshtë, por një koleksion i gjerë i shablloneve krijuar posaçërisht për t'u përdorur në Pages, redaktuesi i Tekstit Apple. Në këtë paketë mund të gjeni një set të përbërë nga më shumë se dyqind shabllone krejtësisht origjinale, me dizajne dhe stile të larmishmes, me të cilën ju mund të përcillni një imazh më të mirë të kompanisë ose biznesit tuaj. Ju mund të zgjidhni midis një stili klasik dhe elegant të kartës së biznesit, ose të zgjidhni diçka më të guximshme, shumëngjyrëshe, krijuese dhe moderne.

Kartat e Biznesit GN për Faqet

Cilado qoftë stili që zgjidhni për kartat tuaja të biznesit, shabllonet që Graphic Node ka integruar në këtë paketë do t'ju ndihmojnë të gjeni formën dhe stilin më të përshtatshëm sipas kompanisë suaj. Përveç kësaj, është një mjet shumë i lehtë për t’u përdorur, si aplikacionet e tjera që tashmë ju kemi treguar Unë jam nga mac.

Modelet e Kartave të Biznesit

 

Të gjitha modelet janë shumë i personalizueshëm. Të gjithë ata kanë objekte të ndryshme që mund t’i personalizoni sipas shijes dhe nevojave tuaja, duke ndryshuar madhësinë e tyre, duke ndryshuar ngjyrat, duke modifikuar madhësinë dhe shkronjën e shkronjës, duke shtuar ose eliminuar kuti teksti, duke shkruar drejtpërdrejt tekstin tuaj (ose duke e ngjitur atë) me emrin e biznesit tuaj, detajet e kontaktit tuaj ... Çfarëdo ideje që keni në mendje, ju mund ta realizoni atë shpejt dhe lehtë, pa ndërlikime.

 

Përveç kësaj, madhësitë janë përshtatur tashmë me formatet standarde, kështu që, sapo të mbaroni dizajnet tuaja, do të duhet vetëm t'i shtypni ato.

"Kartat e Biznesit GN për Faqet" ka një çmim të rregullt prej më shumë se dhjetë euro, megjithatë tani mund të përfitoni nga një zbritje prej 90% dhe ta merrni për vetëm 1,09 € në Mac App Store. Kjo ofertë vjen falë fushatës "Shitjet e Mac App Store", kështu që do të mirëmbahet e vlefshme deri nesër, e Premte në mesnatë. Mos harroni se do t'ju duhet të keni të instaluara Faqet në Mac tuaj. Dhe nëse më në fund nuk mbaron së foluri, mund të kërkoni një rimbursim dhe të rikuperoni euron që keni investuar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.