Dymbëdhjetë South iCurve është përsëri, një qëndrim Mac me një bazë të lakuar

Dymbëdhjetë Jugu është bërë vitet e fundit një nga prodhuesit kryesorë të aksesorëve për Mac me shumë sukses dhe mbi të gjitha me cilësi. Djemtë nga Dymbëdhjetë Jugu sapo prezantuan një stendë e re për MacBook Pro e quajtur Curve, një kabinë me një dizajn të lakuar në pjesën e poshtme që duket se i bën homazhe modelit të zyrave të reja të Apple, Apple Park. Por ky dizajn nuk është i ri, që kur kompania lançoi në vitin 2003, një model i ngjashëm i bërë nga metakrilat dhe estetika e të cilit është larg nga të qenit ai i treguar nga Kurba e re.

Dymbëdhjetë stendat e reja të Kurbës së Jugut na ofron dy krahë të mbushur që mbajnë MacBook Pro pa mbuluar hapjen e tij në çdo kohë. Modeli i disponueshëm për momentin është i zi mat dhe është bërë prej alumini rezistent. Si zakonisht në këtë lloj stende, situata e MacBook Pro në këtë stendë është ideale pasi ajo është projektuar në mënyrë që MacBook Pro të mbahet i freskët në çdo kohë kur kemi nevojë për fuqinë e tij maksimale.

Ky lloj stende përdoret zakonisht kur MacBook-u ynë është i lidhur me një monitor të jashtëm dhe një tastierë me mi / trackpad, e cila na lejon të punojmë me një liri më të madhe. Edhe pse është krijuar për MacBook Pro, padyshim gjithashtu ne mund t'i përdorim ato me modele të tjera laptopë nga kompania me bazë në Cupertino. Kurba është në dispozicion sot përmes lidhjes vijuese përveç dyqaneve Best Buy për 49,99 $ plus taksën.

Në treg mund të gjejmë modele të tjera nga prodhues të tjerë, më të shtrenjtë dhe më të lirë. HiRise na ofron një model alumini kjo nuk duket se tregon shumë mbështetje për MacBook Pro Amazon, nga ana e tij dhe brenda intervalit Amazon Basics, na ofron një mbështetje të tmerrshme që ka një çmim afër 20 dollarë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.