Sky Gamblers - Storm Raiders 2, vjen në Mac App Store

Si mund të ishte ndryshe, ne duam ta përfundojmë këtë të Premte me një lojë interesante për Mac-të tanë. Këtë herë bëhet fjalë pjesa e dytë e Sky Gamblers - Storm Raiders, që do të thotë versioni 2. Loja e aeroplanit që na sjell zhvilluesi i Lojërave Atipike.

Kjo është një lojë që ka një shirit shumë të lartë pasi versioni i parë fitoi Apple Design Award në 2013, por ne jemi të sigurt që nuk do të zhgënjejë të gjithë ata që duan ta blejnë atë. Në këtë rast do të futemi kabina e një aeroplani në Luftën e Dytë Botërore dhe do t'ju duhet të luftoni për të mbijetuar.

Ne do të jemi në gjendje të zhbllokojmë, përmirësojmë dhe personalizojmë avionët legjendar të kësaj lufte dhe Ne do të fluturojmë mbi qytete në MB, SHBA, Egjipt, Rusi, Norvegji dhe Gjermani, të gjithë ata me një nivel mjaft të mirë rekreacioni. Ne do të duhet të zgjedhim armët mirë për të luftuar me armiqtë nga deti, toka dhe ajri gjatë një fushate më argëtuese që do të na ofrojë disa orë lojë dhe argëtim të garantuar.

Loja që është nga krijuesit e serisë Sky Gamblers, Battle Supremacy dhe Radiation, me siguri do të lërë një shije të mirë në gojën tuaj. Ne do të futemi në kabinën e luftëtarëve, të bombarduesve, të cilin gjithashtu na lejohet ta rregullojmë sipas dëshirës tonë. Ne gjithashtu do të jemi në gjendje të Zgjidhni midis mënyrave të ndryshme të lojës bashkëpunuese dhe konkurruese që ofron: Mbijetesa, Qëndresa, Skuadra e Fundit e Mbetur, Fluturimi Falas, Çfarëdo që Shkon, Ndeshja e Skuadrës, Kap Flamuri dhe Mbro Bazën.

Sky Gamblers - Storm Raiders 2 (Lidhja e AppStore)
Gamblers Sky - Storm Raiders 24,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.