MacTracker azhurnohet me MacBook Pro 2018 të ri dhe përmirësime të tjera

Azhurnimi i fundit i aplikacionit të njohur MacTracker, na ofron informacionin e plotë të sapohapur MacBook Pro 13 dhe 15 inç i këtij viti, përveç shtimit të ndryshimeve në funksionalitetin e aplikacionit, përmirësimet e stabilitetit dhe detajet e reja të versioneve më të fundit të sistemit të lëshuar nga Apple.

Ky është një nga ato aplikacione thelbësore nëse doni të dini të gjitha të rejat dhe informacionet në lidhje me pajisjet e Apple. versioni i ri 7.7.5 i MacTracker Ai shton lajmet e muajve të fundit, si dhe disa ndryshime dhe përmirësime të vogla në funksionalitetin e aplikacionit.

Këtë aplikacion mund ta gjejmë në Mac App Store plotësisht falas Ka ekzistuar për një kohë të gjatë dhe mund të themi se është një aplikacion thelbësor për Mac-in tonë. Me të nuk do të humbasim asnjë detaj të vetëm të pajisjeve të Apple.

Padyshim, nuk është hera e parë që flasim për të në Unë jam Mac dhe është që ajo azhurnohet gradualisht me të gjitha modelet e reja të Mac dhe pajisjet e ndryshme që Apple lëshon. MacTracker na jep një plus kur duam di të gjithë informacionin në lidhje me një pajisje, sistemin operativ ose informacionin e përgjithshëm të Apple. Ne mund të gjejmë një numër identifikues i një modeli specifik, data kur u lansua në treg, të gjithë përbërësit e pajisjeve që shtoi ose madje edhe çmimi fillestar kur u vendos në shitje. Pa dyshim, është një aplikacion plotësisht i rekomanduar për të ditur të gjitha detajet e çdo pajisjeje Apple ose OS


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.