Merrni falas 'Pirate Jewels' për një kohë të kufizuar në Mac App Store

Bizhuteritë Pirate 1

Për një kohë të kufizuar loja 'Bizhuteritë Pirate' është gjetur falas, çmimi që zakonisht ka kjo lojë është 2,99 €. 'Pirate Jewels' është loja tipike që duhet ta bashkoni 3 gems ose më shumës, kështu që ato mund të hiqen nga bordi. Loja ju tregon një objekt ose bord të rrallë të kapur nga piratët, dhe ju luani pezulluar në 3dPërveç kësaj, loja është e përshtatshme për të gjitha moshat. Pas leximit, ne ju lëmë a gameplay të lojës për t'ju dhënë një ide të mekanikës së lojës.

Lojë e 'Bizhuteritë Pirate' ofron veçoritë e mëposhtme:

 • Loja ka 2 mënyra të lojës: klasikja apo Blitz.
 • Grafika 3D mbresëlënëse që ju jep efekt maksimal vizual.
 • Shijojeni atë në të gjithë laptopët Mac ose iMac tuaj.
 • Opsioni për të azhurnuar sharmet dhe aftësitë tuaja.
 • Hyrja në tabelat e bizhuterive të energjisë.
 • Cilësimet për rregulloje preferencat e tua vëllimi dhe muzika e luajtur në lojë.
 • Kontrollet e adaptuara për të ndaluar, rifilluar dhe rifilluar lojën.

Bizhuteritë Pirate

Detajet:

 • Kategori: Lojërat
 • Publicado: 10.
 • Versión: 1.0
 • Madhësi: 73.8 MB
 • Gjuhë: Anglisht
 • zhvillues: BigWhitePlanet.
 • pajtueshmëri: OS X 10.6.6 ose më vonë.

Marr 'Bizhuteritë Pirate' falas për një kohë të kufizuar nga lidhja vijuese në Mac App Store, për të shkarkuar lojën. Si më parë kemi komentuar se loja zakonisht ka një çmim prej 2,99 €, kështu që mos vononi në shkarkimin e tij. Unë shpresoj se ju pëlqen.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.