Michiel Huisman bashkohet me kastin e serisë Echo 3 për Apple TV +

Michael Huisman

Në fillim të majit Variety pretendoi se Luke Evans do të bashkohej me kastin e serisë Echo 3, një serial që nuk e kishim dëgjuar prej gati një viti. Përsëri është Shumëllojshmëri i cili na informon në lidhje me kastin e këtij seriali, një kast që aktori Michiel Huisman sapo është bashkuar.

Michiel Huisman, i njohur për Lojë e Fronve, do të luajë rolin e burrit të Amberit i cili, së bashku me Luke Evans në rolin e vëllait të Amberit, do të jenë të ngarkuar me hetimin e zhdukjes së saj në kufirin midis Kolumbisë dhe Venezuelës. Të dy kanë një të kaluar të errët dhe përvojë ushtarake.

Përveçse ka marrë pjesë në dy sezone të serialit Game of Thrones, aktori Hollandez Michiel Huisman ka marrë pjesë edhe në seriale si p.sh. Mallkimi i Hill House, Jetimja e Zezë, Nashville y Shoqëria e fluturimit dhe në filmat Një favor i fundit, Shpëtimi në Detin e Kuq, Ora e caktuar, Lufta Botërore Z ndër të tjera.

Seriali Echo 3 do të drejtohet nga Mark Goal, shkrimtar i filmit të Kathryn Biguelow En Tierra Hostil, do të xhirohet në anglisht dhe spanjisht dhe bazohet në serialin izraelit Kur heronjtë fluturojnë (Kur Heronjtë Fluturojnë të disponueshëm në Netflix), bazuar nga ana tjetër në romanin me të njëjtin emër të shkruar nga Amir Gutfreund.

Prodhuesit e këtij seriali janë, përveç Mark Goal, Jason Horwitch me Peter Traugoot, Omri Givon, Eitan Mansuri ndër të tjerët. Lidhur me datën e publikimit, është e panjohur për momentin, pasi që sipas Variety kasta nuk është akoma e plotë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.