Bitcoin Monitor X, ndiqni përparimet e drejtpërdrejta të Bitcoin në Mac tuaj

Dhe është që ne kemi një grusht të mirë të aplikacioneve në dispozicion që na lejojnë të mbajmë gjurmët e çmimeve të këtij lloji të monedhave dhe në këtë rast me Monitor Bitcoin X, Bëhet fjalë për të qenë në gjendje të ndjekim në kohë reale çmimin e Bitcoin dhe pjesën tjetër të monedhave virtuale që ekzistojnë sot.

Në këtë rast, bëhet fjalë për të parë vlerat në kohë reale nga vetë Mac thjesht duke klikuar në ikonën App në shiritin e detyrave. Mundet shikoni çmimet në kohë reale nga Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, IOTA, Monero, Dash.

Ai gjithashtu shton një tabelë për të parë historinë e çmimeve të monedhave virtuale dhe zhvillimin e tyre për një kohë që ne mund ta rregullojmë sipas dëshirës tonë. Bitcoin Monitor X, përfshin më shumë se 70 simbole të ndryshme të shkëmbimeve kryesore dhe mbështetje për më shumë se 25 lloje të monedhave virtuale. Shtoni lloje të monedhave nga Evropa Perëndimore dhe Lindore, monedhat kryesore të Azisë dhe SHBA.

Sigurisht që aplikacioni përshtatet me macOS dhe shton temën e errët për një ndërfaqe të thjeshtë, por praktike. Ndryshimet e çmimeve mund të shihen qartë falë kodimit të ngjyrave dhe ju keni mundësinë të rregulloni madhësinë e shkronjave për një pamje më të mirë të vlerave që tregon. Për momentin dhe për një kohë të kufizuar aplikacioni është falas për tu shkarkuar, kështu që nëse jeni një nga ata që duan të ndjekin çmimin e monedhave virtuale, mund ta shijoni aplikacionin në Mac-un tuaj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.