Nëse ju pëlqen motocross, MXGP3 është loja juaj për Mac

Ne jemi para lojës: The Official Motocross Videogame, lojë zyrtare video e kampionatit MXGP3. Këtë herë do të shijojmë garën me këtë lojë të shtuar nga zhvilluesi Programim Virtual në dyqanin zyrtar të aplikacioneve Apple, Mac App Store.

Kjo lojë ishte më parë e disponueshme në platformën Steam, ajo u lançua rreth një vit më parë për pjesën tjetër të platformave të lojës dhe tani për disa orë është gjithashtu e disponueshme në dyqanin e aplikacioneve Apple. Me këtë lojë garash motocross ne do të kemi një kohë të mirë para Mac dhe kjo është ajo Gara me këto lloj biçikletash është gjithmonë argëtuese.

Loja përmban licenca, qarqe dhe drejtues zyrtarë të sezonit 2016 të Kampionati Botëror FIM Motocross, ai ka riparuar plotësisht lojën dhe grafikët falë Unreal Engine 4 dhe me të vërtetë tregon detaje me cilësi të lartë kur shikoni grafikët.

Ne do të garojmë në 18 qarqe zyrtare dhe në MXoN me të gjithë kalorësit dhe të gjitha biçikletat e sezonit 2016 MXGP dhe MX2. Me këtë rast mund të hipim në timon të njërës prej 10 motorëve me dy lëvizje. 10 motoçikleta reale, me zë dhe lëvizje tepër realiste që do të na fusin plotësisht në lëkurën e një kalorësi motocross.

Para se të filloni në blerjen e kësaj loje është e rëndësishme të kontrolloni kërkesat minimale të nevojshme për të luajtur MXGP3, në këtë rast ato janë si më poshtë:

 • Një procesor dhe sistem operativ Intel Core i64 ose më i lartë 5-bit
 • OS: Mac OS 10.13 (High Sierra) ose më i lartë
 • Kujtesa: minimumi 8 GB RAM
 • Grafika: Metal 2 i pajtueshëm me 4 GB VRAM
 • Storage: 13 GB hapësirë ​​në dispozicion në disk

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.