Podcast 12 × 26: Gjithçka që dimë për ngjarjen tjetër më 20

Podkasti i Apple

Dje kemi regjistruar #PodcastApple episodi 26 këtë javë dhe në këtë ne logjikisht flasim për disa nga produktet që Apple mund të paraqesë këtë Prill pas konfirmimit zyrtar të ngjarjes më 20, pas informimit nga Siri.

Për ata që nuk e dinë, disa përdorues zbuluan se Siri në anglisht po shënonte 20 Prillin si datën e prezantimit të ardhshëm të Apple dhe më në fund kjo u konfirmua zyrtarisht nga Apple. 

Mos harroni se mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes. Nëse keni ndonjë pyetje, pyetje ose sugjerim për podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes biseda e disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose siç thamë në fillim nga kanali ynë në Telegram.

Në çdo rast, e mira është që ne po krijojmë një komunitet të shkëlqyeshëm të përdoruesve dhe është mirë për të gjithë që ju të kontribuoni me grurin tuaj të rërës. Ne jemi të lumtur t'i kalojmë ato netët e vona duke folur për atë që na pëlqen pavarësisht nga fakti se të nesërmen kujtojmë "të qeshurat" kur bie zile e alarmit.

Nëse keni mundësi, është e rëndësishme për ne që na jep vlerësimin tuaj në iTunes, Overcast ose podcast player që përdorni për të na dëgjuarPadyshim, nëse ndani podcast me miqtë dhe të njohurit tuaj në mënyrë që ata të mund të na dëgjojnë, ne gjithashtu do ta vlerësojmë atë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.