Pako prej 10 aplikacionesh plotësisht falas

vozis-pako

Sot ne sjellim një pako të 10 aplikacione krejtësisht falas (më në fund!) dhe që mund ta gjejmë në faqen zyrtare të Paddle. Isshtë një paketë që përmban 10 aplikacione të të gjitha llojeve dhe që kërkon vetëm të shkarkoni një regjistrim në faqen e saj të internetit, një retweet ose një pëlqim në Facebook dhe të ndani paketën në llogarinë tonë Twitter ose Facebook, për të qenë në gjendje të shijoni aplikacionet në Mac

Aplikimet që ato na ofrojnë janë si më poshtë: Numi, Kutia e Veglave PDF, Peep, Regjistrues Muzike, Luajtës Blu-ray i Mac, Piktoresk, Alert Marrëveshjeje, Regjistrim Ekrani, I freskët dhe në fund RunePDF

pa vozitje

Ky grup prej 10 aplikacionesh Mac ka një çmimi total prej 125,82 $, por këtë herë ata do të jenë falas nëse nuk na duhet shumë kohë për të kryer tre hapat që ata na kërkojnë t'i shkarkojmë dhe që ne t'i komentojmë në fillim të artikullit.

 • Numi, është një mjet që na lejon të kryejmë llogaritjet dhe t'i ndajmë ato me përdoruesit e tjerë që kanë të instaluar aplikacionin në Mac-in e tyre.
 • Kuti mjetesh PDF, një menaxher skedarësh në formatin PDF.
 • Përgjoj, është një mjet që na lejon të shikojmë dhe hapim të gjitha llojet e skedarëve në Mac-in tonë.
 • Regjistrues muzikor, Siç tregon emri i aplikacionit, ai është një aplikacion për të regjistruar çdo tingull nga çdo burim audio.
 • Player Blu-ray Mac, na lejon të shohim të gjitha llojet e përmbajtjes në formatin Blu-ray video.
 • Piktoresk, Quiteshtë mjaft i dobishëm për të gjithë ata që kanë një blog ose faqe në internet pasi na jep mundësinë e shtimit të efekteve në imazhe në një mënyrë të thjeshtë që më pas mund t'i shtojmë me lehtësi në faqen tonë të internetit.
 • Merr Alert, Isshtë një aplikacion që na lejon të kërkojmë dhe të shtojmë në listën tonë personale të gjitha llojet e artikujve që ne jemi të interesuar të blejmë. Kur ka një ofertë për këto artikuj, aplikacioni na njofton.
 • Regjistrimi i ekranit, Ky është një aplikacion për të marrë pamje ekrani me disa mundësi dhe mundësi për t'i bërë ato.
 • I freskët, është një aplikacion për të gjetur dhe ruajtur skedarët në Mac-in tonë.
 • RunePDF, Ky është një tjetër redaktues dokumentesh PDF.

Këto nuk janë aplikime spektakolare, por pa dyshim disa prej tyre mund të jenë të dobishme për ne dhe është më mirë t'i kesh në Mac-në tonë sesa të mos i kesh ato. Ju mund të përdorni paketën nga lidhja më poshtë.

Enjoy!

Më shumë informacion - Paketa e Produktivitetit Mac 6.0: Të grumbulluar

Lidhja - Pako e Paddle


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.