Podcast 11 x 21: Thashethemet dhe më shumë thashetheme

Podkasti i Apple

Javë intensive me disa lajme nga Apple dhe veçanërisht thashethemet se çfarë mund të vijë marsin e ardhshëm përveç koronavirusit të lumtur që vazhdon të jetë protagonist në lajmet e përditshme. Lënë këtë temë mënjanë tashmë ne jemi të etur të shohim se çfarë mund të na paraqesë së shpejti kompania Cupertino Dhe është se thashethemet flasin për shumë produkte, ne shpresojmë që kështu.

Gjithmonë vlerësohet të ndani me ju netët drejtpërdrejt nga kanali ynë YouTube dhe kjo javë nuk mund të jetë ndryshe me shumë pjesëmarrës drejtpërdrejt në bisedën në YouTube. Tani ata që nuk mund të bashkohen me ne tashmë kanë podcast të disponueshëm për të dëgjuar kur dhe ku të duan.

Ne e lëmë lidhjen e video live nga podcast dje:

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube, ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes, Siç është zakonisht. Nëse keni ndonjë problem, dyshim ose sugjerim për podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes bisedës së disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram e cila është plotësisht falas dhe e hapur për të gjithë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.