Podcast 11 × 29: Java e tretë e karantinës dhe lajme të tjera

Podkasti i Apple

Duket se kjo javë e tretë e mbylljes po qëndron disi më e vështirë se ajo e mëparshme për sa i përket masave të marra nga autoritetet e vendit tonë, por kjo nuk do të thotë që ne nuk mund të kemi një kohë të mirë me të gjithë ju në podcast të drejtpërdrejta që bëjmë çdo javë dhe në këtë rast edhe me rekord i përdoruesve të lidhur Jetojnë.

E vërteta është se lajmet nga Apple janë të shumta këto ditë, po, edhe kur janë në aktivitet të plotë Pandemia e covid-19 ne mund të shikojmë dhe transmetojmë mendjen me lajme nga kompania Cupertino. Logjikisht, podcastit të mbrëmshëm nuk i munguan mendimet tona në lidhje me pandeminë globale që po përjetojmë të gjithë, prandaj ju rekomandoj që të regjistroheni në kanalin YouTube nëse nuk jeni dhe që të na bashkoheni me vonesë edhe në këtë episod të ri.

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt nga kanali ynë në YouTube, ose prisni disa orë derisa të jetë në dispozicion audio e podcastit të transmetuar përmes iTunes. Nëse keni ndonjë problem, pyetje ose sugjerim që dëshironi të ndani në podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.