11 × 39 Podcast: WWDC bëhet e shijshme

Podkasti i Apple

Këtë javë në #podcastApple ne prishim atë që Apple supozohet të na paraqesë në fjala kryesore që shkon në fillimin e WWDC Nga ky vit 2020, lajmet tregojnë për sisteme të përmirësuara operative por Mark Gurman i mirë, nuk u duk nga askund për të lëshuar perlat e tij në ajër duke shpjeguar prezantimin e mundshëm ose mostrën e një MacBook me një procesor ARM dhe një iMac të ridizajnuar me korniza më të hollë, me çipin T2 dhe një SSD brenda për të gjitha versionet. Në podkastin e mbrëmshëm kemi ndarë përshtypjet tona në lidhje me të.

Këtu ju lëmë videon e drejtpërdrejtë të realizuar mbrëmë në të cilën Luis «lufton» vazhdimisht për një kohë të gjatë me Skype për të shmangur rritjen e fitimit të mikrofonit të tij, në fakt ne filluam më vonë se zakonisht për këtë telashe. Një natë argëtuese në të cilën kemi kaluar shumë mirë me të gjithë dëgjuesit e emisionit drejtpërdrejt dhe anëtarët e podcastit:

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube, ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes, Siç është zakonisht. Nëse keni ndonjë problem, dyshim ose sugjerim për podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes bisedës së disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter që gjithashtu ju bën të merrni pjesë në lotari për një rast lëkure Nomad ose nga kanali ynë në Telegram e cila është plotësisht falas dhe e hapur për të gjithë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.