Podcast Fox do të jetë ekskluzivisht në Apple Podcasts

Podcasts

FOX News Audio, sektori i radios dhe podkastit i FOX News Media, ka bashkëpunuar me Apple Podcasts për të lëshuar një kanal të ri të përmbajtjes bazuar në formatin e pajtimit të titulluar FOX News Podcasts +. Kjo platformë e re do të ofrojë përmbajtje ekskluzive së bashku me episodet e FOX News Sunday, FOX News Radio (FNR) The Brian Kilmeade Show, FOX Across America me Jimmy Failla dhe The Guy Benson Show.

Abonentët do të kenë qasje në përmbajtje ekskluzive, duke përfshirë speciale nga News dhe podcast të veçanta afatgjata të cilat përfshijnë, midis dokumentarëve të tjerë. FOX News Podcasts + gjithashtu do t'u sigurojë abonentëve qasje pa reklama në gati 40 podcast origjinale të platformës të organizuara nga yje të rrjetit si Bret Baier, Martha MacCallum, Dana Perino dhe Will Cain.

Dje Apple Podcasts u prezantua zyrtarisht në shoqëri dhe ne tashmë kemi midis nesh kanalin e parë që do të transmetohet ekskluzivisht përmes këtij mediumi. Podcast-et e Fox News aktualisht janë ndër 15 botuesit më të mirë të podcastit sipas Triton Digital. FOX News Podcasts ofron një katalog me më shumë se 35 podkaste origjinale sipas kërkesës, përfshirë The FOX News Rundown. Në SiriusXM Channel 115, FOX News Headlines 24/7.

Supozojmë se nuk do të jetë i fundit për të mbledhur këtë format dhe transmetohet ekskluzivisht përmes Apple Podcasts. Do të jetë e ngjashme me Apple TV +. Dua të them se në fillim do të ketë pak përmbajtje origjinale dhe ekskluzive, por ne supozojmë se pak nga pak ajo do të rritet në sasi dhe veçanërisht në cilësi nëse ruhet e njëjta dinamikë si me shërbimin televiziv. Ne do të shohim dhe do t'ju tregojmë se si evoluon shërbimi me përmbajtjen e tij dhe suksesin e tij apo jo. Supozojmë se gjërat do të shkojnë ngadalë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.