Redaktoni skedarët në formatin PDF me PDF Office, të disponueshëm për vetëm 1 euro

Nëse zakonisht punojmë me skedarë në format PDF, me siguri tashmë kemi një aplikacion që plotëson të gjitha nevojat tona. Nëse jo, sot po flasim për PDF Office, një aplikacion që mund ta gjejmë në Mac App Store sot për vetëm 1,09 euro.

PDF Office është një aplikacion i krijuar për të rritur produktivitetin tonë, pasi që jo vetëm që na lejon të hapim skedarë në format PDF, por gjithashtu na lejon t'i modifikojmë ato. Gjithashtu na lejon të njohim tekstin e dokumenteve që kemi skanuar, duke u bërë kështu një nga mjetet më të mira në treg në këtë drejtim.

PDF Office na lejon të editojmë dokumente PDF gjatë lëvizjes, konvertoni lehtësisht imazhet në tekst të redaktueshëm, shënoni dokumente PDF, plotësoni formularë PDF, shtoni shënime të personalizuara, ngarkoni dhe sinkronizoni skedarët PDF dhe përdorni të dhëna nga çdo pajisje iOS dhe Mac.

PDF Office ofron të gjitha funksionet themelore si lexoni, theksoni, vizatoni, nënshkruani dhe organizoni skedarë PDF, së bashku me karakteristika më të përparuara të tilla si bashkimi i shumë PDF-ve në një dokument të vetëm, redaktimi bashkëpunues në kohë reale, sinkronizimi në internet, shënimi, redaktimi, OCR dhe shumë më tepër ... Siç mund ta shohim, disa tipare nuk janë në dispozicion të aplikacionit .

Një nga funksionet që bie më shumë në sy është njohja e karakterit, OCR, ideal për kur kemi nevojë të transkriptojmë dokumente që kemi skanuar më parë ose ato na janë kaluar në një PDF të përbërë nga imazhe, diçka që për fat të keq është shumë e zakonshme.

Çmimi i zakonshëm i PDF Office: Edit Text & Reader është 21,99 euro, por gjatë gjithë ditës së sotme, ne mund ta marrim atë për vetëm 1,09 euro. E përsëris, gjatë gjithë ditës së sotme, nëse po e lexoni këtë lajm në një datë tjetër përveç 26 korrikut, ka më shumë gjasa që oferta të ketë përfunduar.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.