Shitësit e mollës lëvizin për AirPods

Bëni AirPods 3

Thashethemet në lidhje me AirPods janë konstante këto muaj dhe këtë herë duket se furnizuesit po fillojnë dërgesat e disa përbërësit e brendshëm si tabelat e qarkut të vogël nga këto Apple AirPods të reja.

Furnizues të tillë si: Semco, LG Innotek, Kinsus, Unimicron, Nan Ya, Zhen Ding dhe AT&S shfaqen në listat që gjoja tregojnë se ata kanë filluar dërgesat e disa brendshëm për produktet e gjeneratës së ardhshme të Apple, ndër të cilat padyshim që janë AirPods.

Raporte të ndryshme tregojnë që prodhimi i këtyre pajisjeve të reja Apple është afër dhe ndoshta kompania Cupertino ka përgatitur ose po përgatit të gjithë furnizuesit në mënyrë që ata të fillojnë të prodhojnë pajisjet e tyre sa më shpejt të jetë e mundur. Mos harroni se mungesat dhe disa përpunues së bashku me kontekstin e pandemisë në të cilën jemi mund të vonojmë dërgesat e disa produkteve për këtë arsye sa më shpejt të filloni aq më mirë.

Thjesht gjenerata e tretë e Apple AirPods nuk do të shtojë aq funksione sa AirPods Pro, thuhet për shembull që nuk do të shtojë anulimin aktiv të zhurmës dhe kjo është normale për kufjet që supozohet se nuk kanë çmime shumë të larta. Për më tepër, duhet të merret parasysh se dizajni i gjeneratës së tretë AirPods do të jetë i ngjashëm me atë të AirPods Pro aktual, por nëse jastëkët e silikonit në pjesën e fundit, kështu që ata do të "vulosin" veshin më pak dhe do të shtojnë anulimin e zhurmës për ne. duket vërtet jo shumë funksionale.

Ne do të jemi të vetëdijshëm për të gjitha thashethemet që shfaqen në lidhje me këto AirPods të gjeneratës së tretë dhe ne do t'i ndajmë me ju.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.