SmashOut, Arcanoid klasik, i disponueshëm falas për një kohë të kufizuar

goditje-2

Me siguri nëse ndonjëri prej jush është tashmë disa vjeç, do t'i keni hedhur një lojë tjetër Arkanoid, atë lojë me të cilën ne kishim për të parandaluar që topi të depërtonte nëpër pjesën e poshtme të ekranit, dhe për të shmangur këtë ne përdorim një platformë të vogël në të cilën mund të shtojmë funksione të reja për të qenë në gjendje të gjuajmë dhe të përfundojmë nivelet më shpejt, të zgjerojmë zonën në dispozicion për të goditur topin ...

Megjithëse shumë prej jush përdorin Mac-in vetëm për të punuar, duke lënë mënjanë plotësisht temën e lojërave, kohë pas kohe, duhet të heqim vëmendjen pak nga vetja për të sqaruar idetë dhe për të na ndihmuar në atë detyrë, ne mund të përdorim SmashOut, një lojë e vogël që do të na lejojë të kujtojmë ato lojëra Arkanoid.

goditje-1

Ndërsa është e vërtetë, se SmashOut është një aplikacion i lirë, Ka një çmim të rregullt prej 1,99 euroGjatë orëve të ardhshme, ne do të jemi në gjendje ta shkarkojmë atë plotësisht falas. Siç është zakonisht, ne nuk e dimë deri kur mund ta shkarkojmë në këtë mënyrë, kështu që mos e vononi shkarkimin nëse doni të përfitoni nga kjo ofertë.

SmashOut ndryshe nga lojërat e tjera që janë kohë pas kohe të disponueshme për t'u shkarkuar plotësisht falas, nuk na ofron ndonjë blerje shtesë ose ndonjë lloj reklame, por ne gjejmë vetëm lojën e plotë. SmashOut na ofron disa grafikë të mirë që do të na lejojnë t'i shijojmë ndërsa luajmë disa lojëra.

Kjo lojë e ngjashme me Arkanoid, na ofron 15 nivele në të cilat do të duhet të shkatërrojmë të gjitha pengesat që gjejmë gjatë rrugës. Për fat të mirë zhvilluesi pretendon se po punon në nivele të reja të jemi në gjendje të shijojmë këtë lojë të thjeshtë që na lejon të heqim vëmendjen për një kohë dhe të largohemi nga monotonia e punës në çast.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.