Si të shkarkoni sfondet e WWDC 2021

Letër-muri WWDC 2021

Përkundër të gjitha mosmarrëveshjeve, djemtë nga Cupertino shpallën dje datën në të cilën WWDC 2021, një ngjarje që do të fillojë më 7 qershor, do të përfundojë më 11 dhe do të jetë, si e fundit, një ngjarje në internet, kështu që ne mund të harrojmë për ngjarjen e supozuar që Apple kishte planifikuar të kryente midis marsit dhe prillit.

Si zakonisht, disa ditë pas njoftimit, disa dizajnerë tashmë janë vendosur të punojnë krijoni sfonde përkatëse në rast. Me këtë rast, ishin djemtë nga Laboratori i Apple të cilët kanë krijuar sfonde të kësaj ngjarjeje për Mac, iPhone dhe madje edhe për Apple Watch.

Letër-muri WWDC 2021

Gjatë kësaj ngjarje të re, Apple do të prezantojë versionet e reja të macOS, iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 dhe watchOS 8. Lidhur me emri i versionit macOS që do të pasojë Big Sur, për momentin është e panjohur, kështu që do të duhet të presim disa javë për ta ditur, por bastet janë pranuar tashmë.

Gjithçka duket se tregon se syzet e pritshme të realitetit të shtuar do të jetë një realitet në këtë ngjarje të radhës, megjithëse shumica e thashethemeve sugjerojnë që ato nuk do të arrijnë në treg deri në vitin 2022. Shpresojmë që e njëjta gjë nuk do të ndodhë si me bazën e karikimit AirPower ...

Shkarkoni sfondë të WWDC 2021

shkarkoni sfondet që djemtë në Apple Lab kanë krijuar bazuar në njoftimin e prezantimit, ne duhet ta vizitojmë këtë lidhje për fondet në dispozicion për Mac, fondet që janë në dispozicion në Rezolucioni 5K.

Nëse duam ta rregullojmë tonën Apple Rights Watch me këtë ngjarje mund ta bëjmë në këtë lidhje dhe për tonat iPhone këtu.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.