Regjistrimi për "Prodhuar në LDN" i Apple hapet sot

Prodhuar në LDN

Reklamimi i markës nuk ka të bëjë vetëm me shpenzimin e parave për reklama. Ekziston një mënyrë për ta bërë atë duke ndihmuar klientët tuaj aktualë dhe të ardhshëm, duke sponsorizuar ngjarje dhe kurse trajnimi. Në botën e muzikës konferencat «Prodhuar në LDN»Sponsorizuar nga Apple për të ndihmuar krijuesit e rinj të fillojnë karrierën e tyre në botën e muzikës.

Nga sot mund të regjistroheni në këto konferenca nëse keni ndërmjet 16 dhe 25 vjet, dhe shumë talent. Meqenëse vendet janë shumë të kufizuara, duhet të dërgoni një video dy minutëshe që tregon artin tuaj për muzikë. Fat

Sot në Apple dhe hapësira rinore për arte krijuese Spotlight Ata punojnë krah për krah për t'u dhënë mundësi artistëve të rinj muzikorë të mësojnë sekretet e industrisë së muzikës. Seria Mbijetesa e muzikës seancat krijuese varion nga 27 korrik - 28 gusht në Qytetin e Londrës dhe është programi më i fundit i prodhuar në seritë Apple's Made in LDN.

Ndërsa ngjarjet masive janë të ndaluara këtë vit nga pandemia e lumtur e COVID-19Apple po lëviz për t'u siguruar të rinjve në kryeqytetin e Londrës pika takimi krijuese për t'i mbajtur ata të zënë këtë verë.

Etiketa rekord e artistëve të të rinjve Spotlight, Tinguj në qendër të vëmendjes, ka ndihmuar në bashkimin e profesionistëve të industrisë së muzikës si Aitch, Nadia Rose, Young T & Bugsey dhe më shumë se një duzinë ekspertësh për të punuar në këtë projekt.

Pesë javë Music Campus në Londër

Pjesëmarrësit në serinë virtuale Webex do të mësojnë se si të krijojnë reputacionin e tyre si artist, të shkruajnë tekste këngësh, të krijojnë video muzikore etj. Gjatë pesë javëve të ngjarjes, pjesëmarrësit do të tregojnë muzikën e tyre për profesionistët e industrisë si këngëtari dhe producenti. Kali claire.

Regjistrimi për Music Survival hapet 6 korrik për artistët londinezë të moshës 16-25 vjeç. Për shkak të vendeve të kufizuara, do të zgjidhen kandidatët më të mirë. Do t'ju duhet të krijoni një video 2 minutëshe me një shembull të punës dhe historisë suaj krijuese. Më shumë detaje dhe formulari i aplikimit janë në dispozicion në Uebfaqe në qendër të vëmendjes.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.