Color Splash Studio, një mënyrë e shpejtë dhe efikase për të shtuar një prekje të ngjyrave në fotografitë tona

Studio Splash Color

Programet profesionale të redaktimit të fotografive shpesh përfshijnë mjete tepër komplekse për tu trajtuar dhe kjo ndikon te përdoruesi i cili po kërkon një zgjidhje të shpejtë dhe të lehtë kur retushon fotografitë e tij.

Aplikim Color Splash Studio për Mac Isshtë menduar pikërisht për atë audiencë përdoruesish që kërkon thjeshtësi pa hequr dorë nga një mjet i fuqishëm pune i aftë punoni me rezolucione deri në 32 Megapiksel.

Për të personalizuar fotografitë, ne mund të modifikojmë parametrat e furçave, shtresën e shkallës gri dhe shtresën e ngjyrave. Studio Splash Color punon me pothuajse të gjitha formatet e imazheve (përfshirë RAW) dhe ofron integrim me albumet e fotove iPhoto dhe Aperture.

Më poshtë keni një video që demonstron potencialin e Color Splash Studio dhe lehtësinë e përdorimit të saj:

Më e mira nga të gjitha, ky redaktues fantastik fotografik tani kushton vetëm 0,79 euro, një shifër vërtet qesharake për softuer me cilësi të padiskutueshme:

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.