Oddworld: Stranger's Wrath, një aventurë e pabesueshme për t’u shijuar me Mac-in tuaj këtë fundjavë

Wrath Oddworld huajit

Të nderuar lexues të Unë jam nga mac, E Premtja ka mbërritur dhe shumë prej jush janë vetëm nja dy orë larg largimit nga puna ose klasës dhe duke u përballur me një fundjavë të mrekullueshme në të cilën do të përpiqeni të lini pas detyrimet për t'iu përkushtuar pushimit dhe hobeve tuaja. Dhe nëse jeni adhurues i lojërave, sot ne ju propozojmë një aventurë veprimi me ritëm të shpejtë, një lojë për kompjuterët tuaj Mac grafika e të cilave është a vepër artistike autentikeOddworld: Zemërimi i të huajit.

Oddworld: Zemërimi i të huajit është një lojë aventurë aksion me protagonist një gjahtar ambicioz të mirësive që duhet të eksplorojë mjedise aq të larmishme sa pyjet e harlisura plot jetë apo fabrika të mëdha industriale, si dhe të përballet me personazhet më kuriozë. Përveç kësaj, nëse nguteni mund të përfitoni nga një 40% zbritje. Mos e lini të shpëtojë.

Oddworld: Zemërimi i të huajit

Ne kulmojmë një javë ofertash dhe emocionesh të shkëlqyera (iPhone 8 dhe 8 Plus të ri janë hedhur në shitje sot) me një aventurë emocionuese për Mac që shquhet si për temën argëtuese ashtu edhe për të pasur grafikë me të vërtetë të hartuar. Po flas per Oddworld: Zemërimi i të huajit, një lojë që Game Informer e ka përcaktuar si "Një vepër arti e bujshme dhe e krijuar hollësisht" dhe kjo shquhet për historinë e saj veprim i mbushur me një ritëm të shpejtë, të shkathët nga e cila nuk do të dëshironi të largoheni gjatë më shumë se njëzet orë lojë përfshirë.

Oddworld: Stranger's Wrath, një aventurë e pabesueshme për t’u shijuar me Mac-in tuaj këtë fundjavë

Historia e Oddworld: Zemërimi i të huajit zhvillohet në "Mudos Perëndimore" ku e tij i çuditshëm dhe qesharak Fqinjët zbulojnë se toka e tyre po pushtohet. I huaj, a gjahtari i mirësive të cilit do t’i jepni jetë, arrin në vendin e pajisur me një armë shumë të veçantë dhe të gatshëm për t'u përballur me dhjetëra e dhjetëra armiq.

Përkundër veprimit të pabesueshëm të kësaj loje, ajo është një histori shumë qesharake, me grafikë të mrekullueshëm, kolonë zanore perfekte për këtë rast, dhe shumë strategji, armë dhe më shumë që të mos mërziteni për asnjë sekondë.

Oddworld: Zemërimi i të huajit është i disponueshëm në disa gjuhë, përfshirë këtu español. Ju lejon të ruani lojërat tuaja, si dhe të tregoni tabela kryesorë dhe arritje përmes iCloud. Përveç kësaj, mund të përdorni kontrolluesit e XBOX 360, PS3, PS4 dhe të tjerët. Çmimi i tij i zakonshëm është 5,49 €, por tani mund ta merrni për vetëm 3,49 €. Sigurisht, oferta është Kohe e Kufizuar Dhe nuk e dimë kur mbaron, prandaj këshilla jonë është që ta shkarkoni sa më shpejt që të jetë e mundur në mënyrë që të përfitoni nga zbritja. Mos harroni se blerja është e drejtpërdrejtë në Mac App Store kështu që, nëse nuk ju bind, mund të kërkoni rimbursim dhe të merrni paratë tuaja prapa.

Oddworld: Stranger's Wrath (Lidhja e AppStore)
Oddworld: Wrath huajit4,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.