Total War: Three Kingdoms, do të mbërrijë gjithashtu në 2019 për përdoruesit e macOS

Feral Interactive ka qenë përsëri përgjegjës për njoftimin e fillimit të ardhshëm në lojërat Mac, në këtë rast nga jemi, Lufta Totale: Tre Kingdoms. Ky është një lajm i mirë për të gjithë lojtarët dhe është një lojë strategjie e njohur në kohë reale.

Mund të themi se beteja do të zhvillohet në Kinën antike dhe do të jetë koha për të luftuar unifikoni të gjithë Kinën nën një perandori. Ne duhet të jemi dinak dhe të dominojmë kundërshtarin në çdo mënyrë për të kryer bashkimin, kështu që duhet të rekrutojmë sa më shumë karaktere.

Lufta totale: Tre mbretëri, kombinon fushatën e bazuar në kthesën e ndërtimit të perandorisë, qeverisë dhe pushtimit me betejat në kohë reale. Për ata që nuk e dinë Luftën e re Total: TRE KINGDOMS, ne ju lëmë këtë video promovuese prej rreth 10 minutash në të cilën do të shohim temën e saj dhe një gameplay lojë të vogël:

Me siguri shumica prej jush tashmë e dinë sagën e lojës Total War dhe në këtë rast titullin e ri Total War: TRE KINGDOMS do të lëshohet për përdoruesit e PC në 7 Mars 2019. Pas kësaj date pritet të arrijë përdoruesit e Mac dhe Linux. Për kërkesat e nevojshme për përdoruesit e Mac nuk ka të dhëna konkrete.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.