paralajmërim: Përdorimi i konstantës AFF_LINK të pacaktuar - supozohet 'AFF_LINK' (kjo do të sjellë një Gabim në një version të ardhshëm të PHP) në /media/soydemac.com/website/wp-content/plugins/abn-appstore/definitions.php në linjë 22

paralajmërim: Përdorimi i konstantës AFF_LINK të pacaktuar - supozohet 'AFF_LINK' (kjo do të sjellë një Gabim në një version të ardhshëm të PHP) në /media/soydemac.com/website/wp-content/plugins/abn-appstore/definitions.php në linjë 22
Youtubers Life i disponueshëm në Steam for Mac | Unë jam nga mac

Youtubers Life në dispozicion në Steam për Mac

Youtubers Jeta

Youtubers Jeta është në dispozicion në versionin e saj të Hyrjes së Hershme, në të cilën loja video përzien zhanret e manjatit dhe një imitues të jetës në të cilin do të duhet të bëheni blogerja më e madhe e videos ndonjëherë. Ju do të duhet të modifikoni video, të merrni abonentë për kanalin tuaj dhe të arrini famë. Loja është plotësisht në español, dhe në Steam kushton 14,99 €. Vlerësimet e lojës janë shumë të mira.

Krijoni karakterin tuaj dhe personalizojeni atë me mijëra kombinime dhe filloni të transmetoni videot tuaja të para nga banesa e prindërve tuaj ku jeni rritur. Regjistro lojëra, blini tastiera retro dhe Brezi i fundit, dhe përmbushni detyrat tuaja të përditshme dhe shoqërohuni për të rritur popullaritetin tuaj ndërsa merreni me tuajat Tifozët, tuaj miqesite, ju familje dhe menaxhimin e kohës që loja ju jep. Pastaj pas vazhdimit të leximit ju lëmë a Gameplay lojë, kështu që ju mund të shihni se si po shkon dinamika e lojës.

Bëni videot tuaja:

Ju do të keni për të redaktoni videot tuaja kurrë nuk kam qenë kaq zhytës, dhe publikoni transmetimet tuaja në internet. Në lojë ju do blini lojërat tuaja të preferuara në internett, pranojini në shtëpi dhe filloni të regjistroni seancat tuaja të lojës. Përmirësoni videot tuaja pasi bëheni blogeri më i madh i videove që ka ekzistuar ndonjëherë.

L kërkesa minimale ato që ju duhet të luani janë më poshtë:

 • SW: OS X El Capitan, Yosemite, Mavericks, Mountain Lion, Lion.
 • procesori: Procesor 2 GHz ose më i shpejtë
 • kujtesës: 2 GB RAM.
 • graphics: Kujtesë video 512MB.
 • storage: 3 GB hapësirë ​​në dispozicion.

Ju mund ta blini lojën 'Jeta e Youtubers' në avull duke klikuar në vijim lidhje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Jose Manuel Sánchez (@jmgor) dijo

  E bleva për mac dhe font nuk mund të lexohet ata dalin në sheshe ...