Së shpejti në Apple TV +: Kënga e Mjellmave, me protagonist Mahershala Ali.

Mahershala Ali do të interpretojë në filmin e ardhshëm Apple TV +

Apple TV + vazhdoni të njoftoni publikimet e reja. Lajmi i fundit është se Mahershala Ali do të interpretojë në filmin e ri: Kënga e Mjellmave. Edhe pse nuk është e mjaftueshme, megjithatë, të jesh në gjendje të konkurrosh për nga sasia me shërbimet e tjera. Shërbimi streaming i kompanisë amerikane, pak nga pak po merr një kast të mirë të yjeve, serialeve dhe filmave.

Sigurisht, të kesh aktorin fitues të Oskarit është sinonim i suksesit të garantuar. me tutje do të prodhohet nga Përmbajtja Anonime dhe Apple, duke krijuar kështu përmbajtjen tuaj.

Kënga e Mjellmës me protagonist Mahershala Ali në pranverë

Milo, kështu do të quhet personazhi kryesor, do të na tregojë në këtë film, të klasifikuar si një dramë, aventurat që duhet të kryhen dhe sa larg do të shkojë dikush dhe sa do të sakrifikojë për të bërë një jetë më të lumtur për të dashurit e tyre. Personazhi kryesor do të interpretohet nga Mahershala Ali, fituese e dy Oskareve për Moonlight dhe Green Book.

Benjamin Cleary (i njohur për Stutterer, Wave) do të drejtojë filmin Dhe ai thotë se në të njëjtën kohë ai foli me Apple për skenarin, menaxherët e përmbajtjes Apple TV + ishin të kënaqur. Në këtë mënyrë, filloi një aleancë për të kërkuar aktorin kryesor.

Sapo fituesi i Oskarit Ali dha lejën e tij, Përmbajtja Anonime, Apple dhe Benjamin Cleary panë që Swan Song mund të përfundonte vetëm me sukses. Synohet që ajo të lirohet në pranverë dhe e bëjnë atë një nga produktet që tërheq përdorues të rinj në Apple TV +.

Ne do të shohim përpara për filmin, si është gjithmonë luks të kesh aktorë si ky. Shpresojmë që gjithçka të shkojë mirë me xhirimet dhe mjetet e tjera që rrethojnë një super prodhim dhe se nuk ka asgjë që na pengon të shohim këtë premierë pranverën e ardhshme.

Ne po dëshirojmë Shikoni rimorkion të filmit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.