Amerika e Vogël: Sekretet e episodit "Baker"

Baker në Amerikën e Vogël

Amerika e Vogël është duke qenë një nga seritë që Apple po ofron përmes Apple TV + dhe që po arrin suksesin më të madh. Kjo është arsyeja pse kompania nuk dëshiron të humbasë mundësinë për ta reklamuar atë. Ajo po transmeton një seri reportazhesh publike, në të cilat përpiqet ta bëjë shikuesin të shohë se si janë krijuar disa nga kapitujt e serialit.

Ai tashmë e bëri atë me kapitullin me titull "Heshtja", ku për pak më shumë se një minutë e gjysmë, shpjegohet arsyeja e episodit dhe pse heshtja luajti një rol kaq të rëndësishëm. Ata kanë bërë diçka të ngjashme këtë herë me episodin e quajtur "Baker".

Arsyeja për kapitullin "Baker" brenda serisë Amerika e Vogël në Apple TV +

Amerika e Vogël është një nga seritë që po merr kritikat më të mira nga profesionistët dhe përdoruesit e platformës Apple TV +. Jo për më pak, seriali është shumë i mirë në secilin nga kapitujt e tij. Por disa prej tyre kanë nevojë për një shpjegim të mëtejshëm, jo ​​sepse nuk kuptohen, por sepse ato janë të veçanta në vetvete.

Kjo ndodhi me episodin e quajtur "Heshtja" dhe tani është radha e "Baker". Videoja e re që Apple ka postuar në seri, prej pak më shumë se dy minutash, na mëson për shikuesit, pse u filmua. Ne mund të dëgjojmë ekipin krijues pas episodit, me intervista të shkurtra me drejtorin e episodit, Chioke Nassor, si dhe Kemiyondo Coutinho, i cili luan Beatrice në episod. 

Një serial që ia vlen të shikohet, secili episod tregon një histori të ndryshme nga të tjerët. Disa janë komikë, të tjerët romantikë. Baker është një prej tyre. Me këtë video, Apple dëshiron të na tregojë cilësinë e serialeve, personazheve dhe skenareve. Videoja dhe seriali ia vlen të hidhni një vështrim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.