Apple vazhdon të dekoroj Qendrën Moskone përpara Keynote WWDC 2015

banderolë moskone 2

Çdo vit më parë Konferenca në botë për Zhvilluesit (WWDC 2015), Apple vendos logot, shenjat dhe banderola në të gjithë Moskonë Perëndim të San Franciskos, ku po zhvillohet ngjarja. Kjo dekoratë është filloi këtë të martë, dhe puna do të vazhdojë gjatë gjithë fundjavës, për t'u përgatitur për Kryefjala e së hënës.

Apple ka mbaruar vendosjen e saj dy logo në dritare Eksterierët e Moscone West, dhe dje, flamuri i parë u vendos. Bandera e prezantimit përdor të njëjtat elemente të dizajnit grafik që ata kanë në faqen e internetit, së bashku me etiketën. "Epiqendra e Ndryshimit" (Epiqendra e Ndryshimit). Pankartat e brendshme mund të na japin disa të dhëna se çfarë mund të presim nga OS X 10.11iOS 9, dy sistemet e reja operative që do të paraqiten në WWDC 2015. Me prezantimin e OS X 10.10, pamë në flamujt që përfaqësonin Yosemite, kështu që flamujt ata vendosën sot, ata mund të zbulojnë emrin për OS X 10.11.

Apple ka regjistruar emrat e disa monumenteve dhe vendeve të Kalifornisë, dhe disa prej tyre përfshijnë Redwood, Big Sur, Pacific, Diablo, Miramar, El Cap, Monterey dhe Sierra, ndër të tjera. Shpresojmë gjithashtu që së shpejti të shohim disa banderola të iOS 9.

Në ngjarjen përuruese të këtij viti, ju do të shihni gjithashtu debutimin e të riut shërbimi i transmetimit të muzikës, dhe një version të rinovuar të Radio iTunes. Për më shumë detaje se çfarë të prisni në WWDC 2015, sigurohuni që të shikoni në faqen tonë, e cila ne do të vendosim informacion në lidhje me WWDC 2015, dhe artikujt tanë, duke shkuar në thellësi rreth iOS 9 y OS X 10.11.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Max graham dijo

    Mezi pret !!!