Rripat e Apple Watch do të jenë në përputhje me serinë 7

Një nga thashethemet që tingëllonte më shumë ishte ajo që thoshte se rripat e Apple Watch ato nuk do të ishin në përputhje me serinë e re 7 që do të paraqitej në ngjarjen e sotme. Por Apple ka vendosur që ato thashetheme të mbeten si të tilla, sepse nëse do të punojnë.

Apple ka prezantuar në ngjarjen e djeshme a seria e re e Apple Watch 7Me Disa nga thashethemet që fluturuan rreth kësaj pajisje të re nuk janë përmbushur. Për shembull, nuk ka skajet katrore në stilin e iPhone 12 dhe shiritat që keni nga Apple Watch juaj i vjetër. po ato do të jenë të vlefshme për këtë të re.

Thashethemet e tjera janë përmbushur. për fat të keq ne nuk kemi sensorë të rinj për shëndetin por nëse një orë është shumë e destinuar për çiklizëm dhe veçanërisht për biçikletat E, pra rezistenca ndaj pluhurit IP6X, rezistenca ndaj ujit WR50 dhe "ekrani rezistent ndaj plasaritjeve" siç thotë Apple.

Pra, është një lajm shumë i mirë, veçanërisht për ata që kanë shirita që janë veçanërisht të shtrenjtë, siç janë ato të lidhjeve ose Hermés. Shtë e vërtetë se funksionet e kësaj ore të re dhe veçanërisht ngjyrat e reja, e bëjnë të besueshme që ju dëshironi të blini një të re. SBëni gjithçka për të treguar atë ekran të ri me shumë më shumë shkëlqim.

Gjithashtu falë ekranit të tij më të madh, Apple Watch Series 7 do të marrë një tastierë të plotë me QuickPath dhe faqe të reja të orëve. Kjo është gjithmonë e mirë për shiritat e rinj. Epo e vërteta është se është gjithmonë një kohë e mirë për të lëshuar rripa të rinj.

Nga rruga, ne do të duhet të presim për ta marrë atë në kyçet tona sepse Apple nuk e ka përmendur datën e disponueshmërisë së orës. Vetëm një gjeneral ka përmendur "këtë vjeshtë". Durim por duke ditur që brezat tanë do të jenë të vlefshëm për këtë model të ri.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)