Tani mund të blini jastëkët e veshit zëvendësues për AirPods Pro

AirPods Pro

AirPods Pro janë një nga produktet më të mira që Apple ka. Shtë e vërtetë që anulimi i zhurmës Nuk është si një kufje mbi vesh, por sigurisht që funksionon. Gjithashtu, një nga gjërat më të pabesueshme është madhësia që ata kanë. Sidoqoftë, një nga risitë më të mëdha nuk ishte ajo, nëse jo jastëkët që përfshin dhe tani mund të blini pjesë këmbimi në internet.

Ju mund të blini jastëkët për AirPods Pro tani në internet në Apple.

Mbështjellësit e veshit për AirPods Pro

Unë mendoj se risia më e habitshme e AirPods Pro nuk ishte anulimi i zhurmës, por edhe bllokët që ai përfshin në mënyrë që të përshtaten në mënyrë të përsosur në veshin e përdoruesit. Në këtë mënyrë anulimi do të jetë optimal. 

Ju mund të keni pasur zhgënjimin që keni humbur disa prej tyre ose që janë prishur. Nuk është më problem, sepse Apple tashmë ka dalë në shitje pjesët rezervë për to.

Çmimi i lojës dy palë pads veshit është 9 € pa marrë parasysh madhësinë që dëshironi të blini. Ju tashmë e dini që keni në dispozicion tre madhësi. E vogël, e mesme dhe e madhe.

Një pyetje e madhe lind për mua, dhe ajo është:Pse shisni dy palë lojëra?. Dua të them që duhen vetëm dy jastëkë. Në rregull, është gjithmonë më mirë të kesh një rezervë, por ato nuk janë aq të vështira për t'u humbur ose prishur.

Do të kishte qenë më mirë sikur të të lija blej një komplet të plotë, si ai që vjen standard, për atë çmim. Sepse edhe nëse nuk mund ta besoni, një madhësi mund të shkojë mirë për një vesh dhe një tjetër për tjetrin.

Sido që të jetë, ne nuk do të hyjmë për të diskutuar çmimin, sepse është Apple dhe ne kurrë nuk do të pajtohemi nëse ato janë të shtrenjta ose në përputhje me cilësinë dhe markën.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.