Ka tashmë një datë për serinë Apple TV + "Ted Lasso"

Seriali i ri për Apple TV + Ted Lasso

Ne tashmë kemi një datë për serinë e re Apple TV + bazuar në suksesin e madh që ka patur tashmë në NBC Sports. Seriali "Ted Lasso" bazohet në personazhin me të njëjtin emër dhe siç njoftuam disa muaj më parë, ai do të interpretojë përsëri të njëjtin aktor. Jason Sudeikis do të jetë protagonist të këtij seriali komedi.

Seriali i ri Ted Lasso

Jason Sudeikis do të interpretojë "Ted Lasso". Një trajner i futbollit kolegj në Kansas i cili do të fillojë aventurën e trainimit të një ekipi profesionist futbolli në Angli. Me pak ide se si zhvillohet loja nëpër pellg, komedia do të sjellë momente shumë qesharake që ndonjëherë mund të mendojmë se mund të jenë të vërteta.

Aktori do të përsërisë rolin e tij si Ted Lasso dhe gjithashtu do të përsëritet si prodhues ekzekutiv me Bill Lawrence, i cili do ta bëjë këtë përmes Sooner Productions me partneritete me Warnes Bros dhe Liza Katzer.

Apple do të premierë këtë seri të re në gusht, konkretisht në datën 14 dhe pritet të jetë një sukses i madh që vazhdon të sjellë kohë të mira në shërbimin streaming si ato të ofruara nga Defending Jacob.

Apple TV +

Disa seri dhe filma janë blerë tashmë nga Apple për të vazhduar hyrjen dhe rritjen e sasisë së multimedias në këtë shërbim. Serial i mirë duke gjykuar të paktën nga aktorët / aktoret dhe regjisorët e saj.

Para gushtit mund të argëtohemi me serialin e ri të humorit që do të shfaqet premierë në Apple TV +. Central Park Edhe pse është një serial i animuar dhe muzikor, me siguri, sipas kritikëve, një nga zbulimet e vitit.

Apple po rrit bastin e saj duke rritur pasuritë e saj në Apple TV +. Nuk dua të lihem pas në krahasim me konkurrentët e saj më të afërt, të cilët edhe pse kanë më shumë përmbajtje, mund të mos jenë aq origjinale apo cilësore sa ajo e Apple TV +.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.