Seritë e hedhura Tani dhe Pastaj për Apple TV + u zgjeruan

Cast tani dhe pastaj

Tani dhe Atëherë është seria e parë nga një kompani prodhuese Spanjolle që do të shfaqet premierë në Apple TV +, një serial që, siç mund ta lexojmë në Deadline, vazhdon të zgjerojë kastin e aktorëve që do të jetë pjesë e këtij seriali që do të xhirohet në spanjisht dhe anglisht (si dhe Echo 3 y Acapulco) dhe që paraqitet si a thriller që zhvillohet në Miami.

L aktorë të rinj që do të jenë pjesë e kastit të kësaj seri janë Jorge López (Elite), Alicia Jaziz (Vantage Point), Darío Yazbek (Shtëpia e Luleve), Alicia Sanz (#RealityHigh), Jack Duarte dhe Miranda de la Serna (Para premierës).

Tani dhe Atëherë është një seri dygjuhëshe që sDo të xhirojë në spanjisht dhe anglisht. Seriali është krijuar nga Ramón Campos, Gema R. Neira dhe Teresa Fernández-Valdés, ekipi që qëndron pas disa serialeve Spanjolle si p.sh. Velvet, Grand Hotel y Vajzat kabllovike.

I vendosur në Miami dhe me një kast të gjithë hispanik, Tani dhe Pastaj eksploron ndryshimet midis aspiratave rinore dhe realitetit të moshës madhore, kur jeta e një grupi miqsh më të mirë nga kolegji ndryshon përgjithmonë pas një fundjave. Festa mbaron me njërën prej tyre i vdekur Tani, 20 vjet më vonë, pesë të tjerët janë ribashkuar pa dëshirë për një kërcënim që vë në rrezik botën e tyre në dukje të përsosur.

Në fillim të qershorit, i njëjti medium na informoi për aktorët dhe aktoret që do të jenë pjesë e kastit kryesor të këtij seriali: Rosie Perez, Marina de Tavira, Jose María Yazpik, Maribel Verdú, Manolo Cardona, Soledad Vallamil dhe Zeljko Ivanek.

Për momentin data e fillimit të prodhimit është e panjohur.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.